Miejsce

To miejsce, gdzie troszczymy się o każdego, niezależnie od płci, wyznania, koloru skóry, wyznania czy orientacji seksualnej. W naszych gabinetach zapewniamy wsparcie zarówno w zdrowiu psychicznym, jak i fizycznym, dbając o komfort i dyskrecję.

Zlokalizowani jesteśmy w sercu osiedla Browary Wrocławskie, zapewnimy Ci łatwy dostęp zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Placówka w całości przystosowana jest dla osób z niepełnosprawnościami.

Wiele dziedzin w jednym miejscu

Nasi specjaliści oferują konsultacje z zakresu psychiatrii, psychologii, fizjoterapii, pediatrii, interny, oferujemy również badania laboratoryjne. Dla Twojej wygody, dostępne są zarówno konsultacje stacjonarne, jak i online. Jesteśmy dumni z naszego zespołu specjalistów mającego bogate doświadczenie w opiece nad osobami neuroatypowymi – m.in. ADHD, spektrum.

W Centrum Zdrowia Mosty nie tylko leczymy, ale również tworzymy miejsce przyjazne i ciepłe. Eleganckie i designerskie wnętrza sprawią, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Zdrowie i komfort Pacjenta są naszym priorytetem. Zapraszamy!

Galeria zdjęć naszego centrum